CIBULA FEST




20-22/7/2017

Do Cibula festu ostáva...


Stage A - Hlavný stage 2017

Štvrtok 20 .7. 2017
15:00
16:15 – 17:15 KLÁRA KUDLÁČOVÁ & MUSIC ART
17:45 – 18:45 STREET 69
19:15 – 20:15 FUERA FONDO
21:00 – 22:00 TOMÁŠ KLUS
22:30 – 23:30 POLEMIC
00:00 – 01:00 HORKÝŽE SLÍŽE
01:20 – 02:30 Kristína Sabo & Leisure)
Piatok 21.7.2017
13:00 – 13:50 RANNÁ NEVOLNOSŤ
14:10 – 15:00 TAMARA BÍZEKOVÁ
15:30 – 16:30 NOUBREJNS
17:00 – 18:00 3 DAY
18:30 – 19:30 LENNY
20:00– 21:00 WALDA GANG
21:30 – 22:30 DYMYTRY
23:00 – 00:00 FREEDOM CALL
00:30 – 01:30 QUEENIE – WORLD TRIBUTE SHOW
02:00 – 03:00 OLDIES 80-90s
Sobota 22.7.2017
12:00 – 13:00 DENNIE & TINA
13:30 – 14:30 BOD OMYLU
15:00 – 16:00 SANCHES AMSTERDAM
16:30 – 17:30 NIEČO NAVYŠE
18:00– 19:00 CHIKI LIKI TU A
19:30 – 20:30 JELEN
21:00 – 22:00 XINDL X
22:30 – 23:30 INE KAFE
Euro Dance Párty
00:00 – 01:00 CAPTAIN JACK
01:00 – 03:00 Video Oldies – DvJ KukOO


EURODANCE 90s - LIVE MEGASHOW


Stage B - Rock stage – MOTO ZÓNA 2017

Piatok 21.7.2017
16:00 – 17:30 REQUIEM
18:00 – 19:00 QUATTRO BUGY
19:30– 20:30 REQUIEM
21:00 – 22:00 HLAHOL
22:30 – 23:30 AB/CD
00:00 – 01:00 KISS tribute
01:40 – 02:40 IRON MAIDEN tribute
Sobota 22.7.2017
12:00 – 14:30 Súťaže – Moto Výjazd
14:30 – 15:30 EVERLONG
16:00 – 17:00 HOVADA.SK
17:30 – 18:30 HELEMESE
19:00 – 20:00 ROCK IS BACK
20:45 – 21:45 D.N.A.
22:30 – 23:30 U2 tribute
00:00 – 01:00 KABÁT tribute
01:30 – 02:30 POHREBNÍ KAPELA

Stage C - COOL ARÉNA 2017

Štvrtok 20 .7. 2017 - ONION MAGIC STORY
18:00 – 20:00PEET CREW
20:00 – 22:00TONY
22:00 – 00:00STANLEY
00:00 – 02:00EKG
02:00 – 04:00MILAN LIESKOVSKY
Piatok 21.7.2017 - HIP HOP
17:30 – 19:30 DJ N.Y.X
19:30 – 20:30 SHARKASS
20:45 – 21:45 ATMO Music
22:00 – 23:00 NIGI NAP
23:00 – 00:00 GR TEAM
00:00 – 01:00 NERIEŠ
01:00 – 02:00 STRAPO
02:00 – 03:30 DJ N.Y.X
Sobota 22.7.2017 - RAGGAE
16:30 – 18:30 SIMPLE SAMPLE
18:30 – 20:00 RIDA RADAR
20:00 – 21:30 N3O Akustika
21:30 – 22:30 TiNG
23:00 – 00:00 ŠVIHADLO
00:30 – 01:30 MEDIAL BANANA
01:30 – 03:00 CIFIMAN

Stage D - MusicMap TV – Skutečná liga

Piatok 21.7.2017
13:10 – 13:50 VOLNO
14:20 – 15:00 Vítěz Eliminace
15:30 – 16:10 EURO WU17
16:40 – 17:20 CHARLOTTA
17:50 – 18:30 BASTARD
19:10 – 19:50 BY THE WAY
20:20 – 21:00 COX&VOX 2.MÍSTO SL 2016
21:30 – 22:10 E!E
22:40 – 23:20 BLACK MERCURY 3.místo SL 2016
23:50 – 00:30 DMG & FUNKY TERRORIST
01:00 – 01:40 VOLNO
Sobota 22.7.2017
12:00 – 12:40Vítěz Eliminace
13:10 – 13:50
14:20 – 15:00 HITPARÁDA MUSICMAP
15:30 – 16:10 Vítěz Eliminace
16:40 – 17:20 VIVIAN - vítěz SL junior 2015
17:50 – 18:30 TOXIC PEOPLE
19:10 – 19:50 IDIO&IDIO vítěz SL 2016
20:20 – 21:00
21:30 – 22:10 PROJEKT PARABELUM
22:40 – 23:20 BONERS
23:50 – 00:30 ULTIMA vítěz SL 2014
01:00 – 01:40


20-22/7/2017

Do Cibula festu ostáva...

Už máte vstupenku?

Kúpiť vstupenku


HLAVNÍ PARTNERI

  • oil JPM
  • MAS Masaryk
  • BOGA
  • Dortun festival


PARTNERI

  • Hotel Panon Hodonín
  • ENERGY RENT
  • ELMONT J.M.
  • Wintenberg winery
  •  Západoslovenské tlačiarne Skalica
  • KD Trans
  • JL Net
  • Pekáreň Kopčany
  • Mojegrafika - Romana Šmachová
  • True-design
  • Farby, laky Holíč
  • euroawk
  • euroawk
  • Skutečná liga
  • EVENT servis
  • BVS Bratislava
  • MOtoscena


MEDIÁLNI PARTNERI

  • Regionalne noviny SENICKO - SKALICKO
  • Záhorie sprevodca regionom
  • Záhoracké rádio
  • Televize TVS
  • N.S.E.F. production
  • Rádio Čas
  • Bratislava region turism
  • Musicmap
  • Blinder sociálná sieť